transport-rusztowan-i-szalunkow

Transport szalunków i rusztowań w wyznaczone miejsce

Transport szalunków i rusztowań – Chcesz wynająć szalunki lub rusztowania, jednak nie masz odpowiedniego sprzętu, aby przetransportować wynajęty sprzęt? Nie musisz się tym martwić mamy dla Ciebie świetną opcję, jednak nasza wypożyczalnia daje możliwość dostarczenia szalunków lub rusztowań na plac Twojej budowy! Zatem oferujemy transport takimi samochodami jak: Ford Transit (wywrotka), Volkswagen Crafter (furgon) oraz Renault Premium DX320 (wywrotka). Już dziś skontaktuj się z nami i poproś o indywidualną wycenę dla Twojego zamówienia!

Transport szalunków i rusztowań w wypożyczalni firmy WALMAR !

Poniżej przedstawiamy tabelę ukazującą ceny transportu szalunków i rusztowań. Kwota, którą należy zapłacić zależy od ładowności oraz trasy jaką należy pokonać. Zarówno w przypadku rusztowań jak również szalunków ceny są do siebie zbliżone,. A więc zapraszamy do kontaktu! Nasz pracownik poprosi o odpowiednie dane do wyceny i przedstawi pełną ofertę: po pierwsze za wynajem szalunków lub rusztowań, po drugie transport w wyznaczone miejsce oraz po trzecie możliwość rozładunku na miejscu budowy.

 RUSZTOWANIASZALUNKI
ŁADOWNOŚĆ3T – 6T6T – 12T
RYCZAŁT MIEJSKI250300
TRASA OD 1km – 20km300400
TRASA OD 21km – 40km400500
TRASA OD 41km – 60km500600
TRASA OD 61km – 80km600700
TRASA OD 81km – 100km700800
Opłata za km powyżej 100 km3,50/km4,00/km
Zestawienie stawek transportowych WALMAR
  1. Podane ceny są cenami netto
  2. Odległość trasy wg. GOOGLE MAPS

Zatem podsumowując, już dziś skontaktuj się z nami i poproś o indywidualną wycenę dla Ciebie! Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego od tego roku do naszej oferty dołączył transport szalunków i rusztowań! Jednakże, dzięki takim działaniom zadowolenie naszych klientów zwiększyło się, a my cieszymy się z poszerzającej się współpracy!

Usługa transportu jest dostępna w naszej firmie od niedawna! Jednakże gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz doświadczenie naszych kierowców. Nie czekaj i sprawdź jak znakomitą ofertę proponuje dla Ciebie firma WALMAR to my rozwijamy się dla Ciebie!

transport szalunków i rusztowań WALMAR