TOP 5 produktów naszej wypożyczalni

TOP 5 produktów wypożyczalni – Wypożyczalnia sprzętu budowlanego WALMAR działa już na rynku od 5 lat. Dzięki https://jamko.eu/doświadczeniu oraz częstej współpracy z klientami. Potrafimy określić jakie sprzęty najczęściej wypożyczacie oraz ceny jakich sprzętów najbardziej przykuwają waszą uwagę. Dlatego też stworzyliśmy TOP 5 wypożyczanych sprzętów, który ukaże jakie produkty są najbardziej chodliwe i po jakie sprzęty najchętniej sięgacie! Zapraszamy również do zapoznania się z całą bazą naszych sprzętów budowlanych, które oferujemy!

TOP 5 wypożyczanych sprzętów

Szalunki stropowe – Szalunki stropowe składają się z dwóch głównych elementów: podpór tzw. stempli oraz dźwigarów. Aby szalunki stropowe były prawidłowo zamontowane należy równomiernie rozłożyć stemple przy danej konstrukcji stropu, a następnie ułożyć na nich szalunki drewniane – dźwigary. Szalunki stropowe wykorzystywane są do utrzymywania konstrukcji stropów. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego WALMAR gwarantuje szalunki stropowe najlepszej jakości – przekonaj się sam i wypożycz już dziś!

Szalunki elewacyjne – Szalunki ścienne możemy podzielić na szalunki lekko gabarytowe oraz szalunki średnio gabarytowe. Użycie wybranego rodzaju szalunków ściennych zależy od przeznaczonego użycia oraz ciężaru konstrukcji. Szalunki ścienne swoje główne zastosowanie znajdują podczas zabezpieczanie otworów w ścianach oraz do nadproży. Wypożycz i przekonaj się sam jak współpraca z wypożyczalnią firmy WALMAR jest prosta, a szalunki ścienne odznaczają się wysoką jakością!

Rusztowania elewacyjne – Rusztowania elewacyjne możemy podzielić na kilka grup, a głównymi czynnikami które je warunkują jest m.in. zastosowanie oraz materiał,  którego wykonane są rusztowania elewacyjne. Głównym zastosowaniem rusztowania elewacyjnego jest tworzenie tymczasowej konstrukcji, która jest niezwykle istotna podczas prac budowlanych szczególnie na wysokościach. Rusztowania elewacyjne – wykorzystane zarówno do prac zewnętrznych jak i wewnętrznych. Już dziś sprawdź ofertę jaką daje wypożyczalnia WALMAR i zacznij współpracę z najlepszymi!

Wybierane przez klientów indywidualnych

Osuszacze powietrza – Osuszacze powietrza największa rolę odegrają podczas np. remontu, kiedy w domu jest zbyt wysoka wilgoć. Dzięki nim możemy pozbyć się wilgoci zarówno ze ściany jak i umożliwi pozbycie się przykrego zapachu z naszego domu. Nasi klienci bardzo często wybierają ten rodzaj sprzętu szczególnie podczas renowacji starych budynków.

Wiertarki oraz wkrętarki – bardzo często nie mamy w domu wiertarki lub wkrętarki, którą akurat potrzebujemy stąd też ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się wszelkiego rodzaju wiertarki, które potrzebujemy zazwyczaj tylko do jednorazowego użycia. Ty tez nie kupuj wiertarki do jednorazowego użytku ale wypożycz ją w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego!

A ty już wybrałeś sprzęt z naszego TOP 5? Wejdź na naszą stronę sprawdź wolne terminy i kaucje ! Zobacz jakie to proste!

Zapraszamy do kontaktu!

TOP 5 produktów wypożyczalni