wynajem-sprzetu-budowlanego

Wypożyczalnia WALMAR – płatności za wynajem

Wynajem sprzętu budowlanego! Dzisiejsze czasy umożliwiają nam dokonywanie płatności na różne sposoby. Po za płatnością gotówka lub przelewem mamy możliwość korzystania z kart płatniczych, płatności poprzez BLIK, płatności telefonem czy też zegarkiem. Jednak płatności dotyczące wypożyczenia sprzętu budowlanego nie są tak łatwe i proste, aby wykorzystywać wszystkie nowe możliwości płatności. Umożliwiamy płatność gotówką, przelewem (tylko przy dużych zamówieniach) oraz w wyjątkowych sytuacjach płatność kartą!

Wynajem sprzętu firmy WALMAR – płatności gotówkowe!

Podczas wynajmu najczęściej stosowaną metodą oraz najbardziej przez nas preferowaną jest płatność gotówką. Dlaczego? Jest to najprostszy sposób rozliczeń za wynajem sprzętu budowlanego. Ze względu na to, że pobierana jest kaucja, a następnie oddajemy różnicę, którą określają dni najmu transakcje gotówkowe możemy bardziej kontrolować. Klient przychodzi wpłaca gotówkę, my trzymamy ją w kasie, a po upływie terminu najmu zwracamy należne pieniądze. W ten sposób wynajem odbywa się w szybki i mało skomplikowany sposób. Płatność gotówką preferujemy przy klientach indywidualnych oraz wypożyczeniach pojedynczych sprzętów.

W przypadku wypożyczenia dużej ilości sprzętu budowlanego jak np. szalunki, rusztowania czy też usługi koparką, istnieje możliwość wpłaty kaucji przelewem, jednak należy wcześniej skontaktować się z naszym biurem i ustalić szczegóły transakcji. Sprzęt zostanie wypożyczony po wpływie pieniędzy lub po przesłaniu do nas potwierdzenia wysłania przelewu. Ten sposób płatności preferujemy przy wypożyczaniu na większa kwotę oraz przy wynajmie dużej ilość elementów budowlanych.

UWAGA! Tylko w wyjątkowych sytuacjach umożliwiamy płatność karta lub poprzez BLIK. Taka forma płatności musi zostać przez nas zaakceptowana i musimy o niej wiedzieć przed rozpoczęciem procedury najmu!

Szykujesz się do remontu ale brakuje ci niektórych sprzętów? Nie kupuj ich na jedno użycie ale wypożycz w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego! Jak działa nasza wypożyczalnia? Wybierasz sprzęt, który chcesz wypożyczyć, podpisz umowę, wpłać kaucje i wypożycz sprzęt na tyle dni ile tylko jest to konieczne! Gwarantujemy sprzęt budowlany najwyższej jakości oraz sprawdzony przez nasze ekipy budowlane! Nie zwlekaj i już dziś wypożycz sprzęt w wypożyczalni firmy WALMAR!

wynajem sprzętu budowlanego