wypożyczalnia-sprzetu-budowlanego

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego dla firm i klientów indywidualnych!

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego opiera się nie tylko na klientach indywidualnych. Klient indywidualny zazwyczaj zainteresowany jest mniejszym sprzętem, który akurat jest mu potrzebny podczas remontu czy prac wykończeniowych. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego ukierunkowana jest również na wypożyczanie sprzętu dla firm budowlanych podczas prowadzenia większych prac remontowych lub podczas budowania nowych domów!

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego dla firm – co znajdziecie w naszej ofercie?

Wypożyczalnia szalunków stropowych

Szalunki stropowe składają się z dwóch głównych elementów: podpór tzw. stempli oraz dźwigarów. Prawidłowe montowanie szalunków stropowych to równomierne rozłożenie stempli przy danej konstrukcji stropu. Następnie musimy ułożyć na nich szalunki drewniane – dźwigary. Szalunki stropowe wykorzystujemy do utrzymywania konstrukcji stropów. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego WALMAR gwarantuje szalunki stropowe najlepszej jakości – przekonaj się sam i wypożycz już dziś !

Wypożyczalnia szalunków ściennych

Szalunki ścienne możemy podzielić na szalunki lekko gabarytowe oraz szalunki średnio gabarytowe. Użycie wybranego rodzaju szalunków ściennych zależy od przeznaczonego użycia oraz ciężaru konstrukcji. Szalunki ścienne swoje główne zastosowanie znajdują podczas zabezpieczanie otworów w ścianach oraz do nadproży. Wypożycz i przekonaj się sam jak współpraca z wypożyczalnią firmy WALMAR jest prosta, a szalunki ścienne odznaczają się wysoką jakością!

Wypożyczalnia rusztowań elewacyjnych

Rusztowania elewacyjne możemy podzielić na kilka grup, a głównymi czynnikami które je warunkują jest m.in. zastosowanie oraz materiał,  którego wykonane są rusztowania elewacyjne. Głównym zastosowaniem rusztowania elewacyjnego jest tworzenie tymczasowej konstrukcji, która jest niezwykle istotna podczas prac budowlanych szczególnie na wysokościach. Rusztowania elewacyjne ekipy budowlane wykorzystują zarówno do zewnętrznych jak i wewnętrznych prac bbudowlanych. Już dziś sprawdź ofertę jaką daje wypożyczalnia WALMAR i zacznij współpracę z najlepszymi!

Wypożyczalnia ogrodzeń tymczasowych

Ogrodzenia tymczasowe zyskały ogromną popularność wśród firm budowlanych. Ogrodzenie tymczasowe zwiększa bezpieczeństwo na terenie budowy zarówno przez kradzieżami jak i większymi zwierzętami. W skład ogrodzenia tymczasowego wchodzą stojaki oraz sekcje. Stojaki nie wymagają wkopywania ich w ziemię, dlatego też montaż ogrodzenia tymczasowego jest bardzo szybki i prosty. Skontaktuj się z wypożyczalnią firmy WALMAR i już dziś zapytaj o możliwość wypożyczenia ogrodzenia tymczasowego na swój plac budowy.

Wypożyczalnia koparki i minikoparki

Koparka to sprzęt, który w głównej mierze przeznaczony jest do większych wykopów lub utwardzania terenu. Aby móc prowadzić koparkę, którą oferujemy w naszej wypożyczalni należy posiadać ukończony odpowiedni kurs. Minikoparka zaś wykorzystywana jest do mniejszych prac wykopowych na terenie placu budowy, domu lub ogródka. W tym przypadku również potrzebne są odpowiednie uprawnienia. Istnieje możliwość wypożyczenia koparki oraz minikoparki wraz z operatorem.

Usługi wywrotką (HDS)

W asortymencie naszej firmy posiadamy również samochód ciężarowy wyposażony w wywrotkę HDS. Zatrudniamy także pracownika z odpowiednimi uprawnieniami do kierowania samochodami ciężarowymi jak i sterowaniem HDS. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni i już dziś zamów u nas usługę wywrotki HDS.

Szykujesz się do remontu ale brakuje ci niektórych sprzętów? Nie kupuj ich na jedno użycie ale wypożycz w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego! Jak działa nasza wypożyczalnia? Wybierasz sprzęt, który chcesz wypożyczyć, podpisz umowę, wpłać kaucje i wypożycz sprzęt na tyle dni ile tylko jest to konieczne! Gwarantujemy sprzęt budowlany najwyższej jakości oraz sprawdzony przez nasze ekipy budowlane! Nie zwlekaj i już dziś wypożycz sprzęt w wypożyczalni firmy WALMAR!

wypożyczalnia-sprzetu-budowlanego
wypożyczalnia sprzętu budowlanego WALMAR
Przewiń do góry