Jaki sprzęt możesz wypożyczyć?

Słysząc wypożyczalnia sprzętu budowlanego zapewne każdy z nas myśli o jakiś ciężkich sprzętach, które są potrzebne podczas stawiania nowego domu. Jednak nie do końca tak jest! W wypożyczalni firmy WALMAR możecie wypożyczyć zarówno sprzęt, który potrzebny jest na budowach domów od samych fundamentów jak i podczas małych prac remontowych! Jako firma budowlana zajmujemy się stawianiem domów jak i ich wykończeniem. W naszej ofercie znajdziecie domu „pod klucz” jak i w pełni wykończone. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą elementów, które można wypożyczyć!

Jaki sprzęt mogę wypożyczyć do prac remontowych?

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w swoim asortymencie posiada mnóstwo sprzętu potrzebnego do domowych remontów. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia potrzebne do:

– wierceń, wyburzeń czy kucia: młoty kujące, młoty udarowo-obrotowe, wiertarki, wkrętarki

– zagęszczania lub prac zmiennych: skoczek (stopa wibracyjna), zagęszczarki, wiertnicza, świder do ziemi)

– obróbek betonu: przecinarki, wibratory do betony, bruzdownice, szlifierki, frezarki do betony czy tez listy wibracyjne)

– drabiny

– szlifierki stropowe oraz ścienne

– czyszczenia: odkurzacze, myjki czy tez pompy myjące

– ogrzewania oraz osuszania: nagrzewnice i osuszacze

– prac wykończeniowych: agregaty, szlifierki, piły, mieszarki

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły najmu! Zobacz jak w prosty sposób można wypożyczyć sprzęt budowlany w naszej wypożyczalni i zacznij korzystać z niej częściej! Nie wydawaj pieniędzy na sprzęt do jednorazowego użycia. Zaoszczędź swój czas oraz pieniądze!

Wypożyczalnia WALMAR – elementy do ogrodu!

W naszym asortymencie posiadamy również elementy, które mogą przydać się podczas prac ogrodowych m.in. glebogryzarki, wertykulatory, agregator, kosiarka spalinowa, piła łańcuchowa oraz pilarki. Dzięki tym elementom możesz znacznie ułatwić sobie pracę w ogrodzie i przyspieszyć czas swojej pracy! Nie chcesz wynajmować firmy ogrodniczej, a prace przy ogrodzie sprawiają ci radość? Znakomicie trafiłeś! Sprawimy, że twój czas poświęcony na zmiany w ogrodzie będzie zarówno przyjemny jak i krótki. Sprawmy razem, aby twoja działka, ogród czy pole było zadbane i wyglądało przepięknie! Już dziś skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły!

Wypożycz sprzęt dla swojej firmy budowlanej!

Co więcej ! Po za wyżej wymienionymi sprzętami nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje również sprzęt dla większych ekip budowanych. Dla tej grupy klientów możemy zaproponować taki sprzęt jak: rusztowania, szalunki, drabiny, usługi koparką oraz minikoparką jak i usługi HDS!

Już dziś sprawdź warunki najmu w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego i ciesz się znakomitą współpraca z naszej strony!

WALMAR

wypożyczalnia WALMAR