Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – zobacz jakie to proste!

Wiele razy zapewne nawet przy małych remontach brakuje nam pewnej wiertarki, wkrętarki czy innego sprzętu budowlanego. Zapewne każdy z nas w takich sytuacjach będzie zastanawiał się czym zastąpić brakujący sprzęt lub będziemy szukać osoby, która ma taki sprzęt do pożyczenia. Jednak zapewne stracisz na to czas, a może nawet chęci. Jak temu zaradzić? To takie proste! Sprawdź nasza ofertę i skontaktuj się z nami i odbierz swój sprzęt w 5 minut! Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego zagwarantuje ci jakość sprzętu i szybki czas realizacji.

Jaki sprzęt oferuje nasza wypożyczalnia?

Zastanawiasz się co znajdziesz w naszej wypożyczalni? Nasza firma oferuje sprzęt budowlany w wielu kategoriach. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy z naszych klientów znajdzie tutaj coś dla siebie! Zatem oferujemy produkty w takich kategoriach jak:

Wiercenie, wyburzanie, kucie, cięcie

  • Zagęszczanie i prace ziemne
  • Obróbka betonu
  • Rusztowania, prace na wysokościach,
  • Szalunki stropowe i fundamentalne
  • Ogród  i prace brukarskie
  • Ogrzewanie, osuszania
  • Czyszczenie, odkurzanie, pompy wodne
  • Przyrządy pomiarowe
  • Prace wykończeniowe

Wypożyczalnia sprzętu dla firm oraz firm budowlanych!

Nasza oferta kierowana jest zarówno dla dużych firm budowlanych jak i klientów indywidualnych. Przykładowo podczas prac remontowych lub wykończeniowych brak jednego sprzętu może być uciążliwy, zatem zamiast zamawiać nową wiertarkę, spawarkę czy młot udarowy wypożycz go u nas! Ty decydujesz na jaki okres wypożyczasz sprzęt, co więcej zawsze możesz przedłużyć wypożyczenie! Wybierasz sprzęt, wypożyczasz, wpłacasz kaucje i korzystasz! Samo wypożyczenie zajmie ci od 10 do 15 min! Proste rozwiązanie z dużą ilością korzyści!

Jeśli zaś posiadasz firmę budowlana nie inwestuj ogromnych pieniędzy w sprzęt szczególnie, kiedy nie masz gdzie go trzymać. Wypożycz szalunki, koparkę, rusztowania czy też mnóstwo innego sprzętu dla Twojej ekipy budowlanej i już dziś zacznij oszczędzać pieniądze!

Co zyskujesz podczas stałej współpracy?

Sama współpraca z nami daje Ci gwarancje sprzętu najwyższej jakości, znakomitej obsługi klienta oraz pomocy w razie pojawiających się problemów. Co więcej podczas stałej i częstej współpracy nasi klienci otrzymują zniżki, rabaty czy też wiele innych ciekawych opcji współpracy! Przekonaj się jakie to proste i korzystne dla Ciebie!

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

wypożyczalnia sprzętu budowlanego